poniedziałek, 5 maja 2014

Witam

 Na tym stworzonym przeze mnie blogu , chciałabym zawrzeć moje autorskie opowiadanie . 


Kilka słów o nim:
 Wszystko będzie działo się w małym miasteczku Newchance. Historia o miłości która będzie miała dobre czy tragiczne zakończenie? hmmmm.. dowiesz się w trakcie czytania :) Romans , dramat czy komedia ? Tego dowiesz się także czytając.

 Jeżeli spodoba Ci się proszę napisz co o nim sądzisz :) Każdy komentarz będę brała pod uwagę.
 Więc pozostało mi jedno :)
       Miłego czytania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

co o tym sądzisz?