Na tym stworzonym przeze mnie blogu , chciałabym zawrzeć moje autorskie opowiadanie .
Kilka słów o nim:
Wszystko będzie działo się w małym miasteczku Newchance. Historia o miłości która będzie miała dobre czy tragiczne zakończenie? hmmmm.. dowiesz się w trakcie czytania :) Romans , dramat czy komedia ? Tego dowiesz się także czytając.
Jeżeli spodoba Ci się proszę napisz co o nim sądzisz :) Każdy komentarz będę brała pod uwagę.
Więc pozostało mi jedno :)
Miłego czytania :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
co o tym sądzisz?